Z Budapešti na japonský ostrov Okinawa – letenky v podzimních termínech
27.6.2024

Z Budapešti na japonský ostrov Okinawa – letenky v podzimních termínech

12 996

O této nabídce

Vydej se prozkoumat nejjižnější část Japonska, souostroví Rjúkjú nacházející se na hranici Východočínského moře a Tichého oceánu. Tvým cílem bude největší z ostrovů, Okinawa – jinak také přezdívaná jako „japonská Havaj“. Ve vnitrozemí si užiješ zajímavé pěší túry a na pobřeží nachytáš sluneční paprsky nebo se vydáš objevovat život pod vodní hladinou. Zpáteční letenky od čínského dopravce China Eastern Airlines z Budapešti (BUD) na Okinawu (OKA) – letiště leží u největšího města ostrova, Naha – ulovíš za 12 996 Kč. Štědrá je zavazadlová politika, neboť základní tarif obsahuje hned 2 ks zapsaných zavazadel. V rámci obou směrů tě čeká jeden delší přestup v Šanghaji (PVG). A co termíny? Ty jsou dostupné od září do listopadu letošního roku a přehledně sesumírované je tradičně najdeš v našem kalendáři.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti na Okinawu za 12 996 Kč

Z Budapešti na japonský ostrov Okinawa – letenky v podzimních termínech


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Japonsko)

Let zpátky

Budapešť - Okinawa - Naha Field - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)