Z Bratislavy do chorvatského Záhřebu po celé léto
12.6.2023

Z Bratislavy do chorvatského Záhřebu po celé léto

od 682 Kč

O této nabídce

Dnes potěšíme cestovatele, kteří mají blízko bratislavské letiště. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky z Bratislavy do chorvatského Záhřebu doslova za pár kaček. Letenky ulovíte od června do srpna a jejich cena začíná na 682 Kč. Za tuto cenu je k mání například termín s odletem 4. a návratem 6. července, kdy rovnou využijete i volnou středu.

Nejlevnější letenky u Ryanairu obsahují pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák si zakoupíte v rámci služby Priority od 143 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 285 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

Míříte-li do Chorvatska, nemusíte se prokazovat negativním testem, očkovacím certifikátem ani vstupním formulářem. Více informací a aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Záhřebu za 682 Kč
Z Bratislavy do chorvatského Záhřebu po celé léto

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)