Z Berlína do podzimní Filadelfie
4.8.2023

Z Berlína do podzimní Filadelfie

8 978

O této nabídce

Ještě jste nebyli na východním pobřeží USA, ale nechce se vám přímo do New Yorku? Zkuste „Philly“, která je skvělým výchozím bodem pro výlet do NYC, Washingtonu a také sama rozhodně stojí za návštěvu. Aerolinka United Airlines nabízí zpáteční letenky z Berlína do Filadelfie za 8 978 Kč. Termíny ulovíte během letošního října a listopadu, vyrazte za nákupy a na roadtrip do východním pobřeží například v termínu od 11. do 18. října. Po cestě vás vždy čeká stop v New Yorku, kdy při delším přestupu rozhodně nevynechejte návštěvu Manhattanu.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 65 € za směr. Během zaoceánského letu se na palubě United Airlines bude podávat občerstvení a nápoje. 

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Návštěva východního pobřeží svádí k roadtripu. Půjčte si auto přes naši autopůjčovnu a vydejte se z Filadelfie na sever do New Yorku a Bostonu, či třeba k Niagarským vodopádům. A nebo na jih do Washingtonu a Great Smoky Mountains? Půjčení auta vás na týden vyjde od 5 856 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup do USA musíte mít vyřízenou elektronickou registraci ESTA. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do USA za 8 978 Kč
Z Berlína do podzimní Filadelfie

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – Newark (EWR)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)