Z Berlína do New Yorku na konci léta
22.7.2023

Z Berlína do New Yorku na konci léta

9 224

O této nabídce

Nasaj tu pravou americkou atmosféru v oblíbeném a ikonickém New Yorku, který by měl za život navštívit každý. Aerolinka United Airlines nabízí zpáteční letenky z Berlína do New Yorku s jedním přestupem ve Washingtonu. Letenky ulovíte za 9 224 Kč a termíny jsou dostupné od konce srpna do října letošního roku. Cílovým letištěm pro vás bude trochu netradičně letiště LaGuardia (LGA).

S sebou na palubu United Airlines si vezmete jedno příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Plánujete-li vydatné nákupy, připlatíte si za odbavené zavazadlo do 23 kg 65 € v jednom směru.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o max. rozměrech 56 × 35 × 22 cm  + osobní věc
  • Dostupnost: srpen – říjen 2023
  • Termíny:

New York vás chytne a nepustí

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Letos v květnu byly konečně zrušeny všechny podmínky vstupu do USA, které byly spojeny s koronavirem. Nyní si opět vystačíte pouze s elektronickou registrací ESTA. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 9 224 Kč
Z Berlína do New Yorku na konci léta

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – LaGuardia (LGA)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)