Z Berlína do Etiopie: Addis Abeba s Turkish Airlines
9.1.2023

Z Berlína do Etiopie: Addis Abeba s Turkish Airlines

11 673

O této nabídce

Cestovatelé dobrodružnější povahy mohou využít aktuálně sympaticky naceněných letenek z Berlína do Etiopie. V nabídce Turkish Airlines ulovíte zpáteční letenky z Berlína do etiopské metropole, Addis Abeba, za 11 673 Kč. Dostupný je přitom bohatý výběr z termínů prakticky po celou první polovinu roku 2023 (viz naše kalendáře níže).

Základní tarif „Promo“ navíc obsahuje bezplatnou přepravu hned 2 ks odbavených zavazadel s celkovou hmotností 46 kg. Routing zahrnuje jeden příjemný přestup v tureckém Istanbulu, který ale lze ve vybraných dnech protáhnout na téměř 10hodinový laoyver, během něhož si v pohodě odskočíte na rychlou ochutnávka města.

Podmínky pro cestování

Cesta do Etiopie

Cestování do Etiopie je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Etiopii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za dobrodružstvím do Etiopie

Etiopie že je jednou z nejchudších zemí světa. Možná z pohledu peněz. Stačí se podívat jinýma očima a spatříte to nesmírně obrovské bohatství. Tu jedinečnou kulturu co je cennější než zlato, božskou přírodu, nádhernější než diamanty. Pro svou ladně zvlněnou krajinu, pukliny a praskliny a příkré svahy se Etiopii právem přezdívá Střecha afrického kontinentu. Historie země sahá neskutečně hluboko, mnohem hlouběji než k dávnému královi Šalamounovi a královně ze Sáby. Domorodé obyvatelstvo je moc milé a vždy veselé, barevně oděné – neoděné a krásně zdobené. Milují hudbu a tanec a to vás bude na cestách provázet a odvádět pozornost od těch nehezkých věcí, které bohatou – nebohatou Etiopii sužují.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Etiopie za 11 673 Kč

Z Berlína do Etiopie: Addis Abeba s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)