Vietnam – Hanoj z Mnichova
7.1.2020

Vietnam – Hanoj z Mnichova

7 451

O této nabídce

Z cenového pohledu nejatraktivnější tarif, který se loni vyskytl na trasách do Vietnamu je zpět. Levné letenky do severního Vietnamu, s cílovou destinací v Hanoji, pořídíte při odletech z bavorského Mnichova za parádních 7 451 Kč. Nejlevnější letenky z dílny letecké společnosti Air China tradičně ve svém routingu zahrnují dlouhé přestupy v Pekingu a ani cesta do Hanoje nebude výjimkou. Cestou tam i zpět vás čeká téměř celodenní stopover. Ten si však lze jednoduše protáhnout i na pár dní (letenky pak hledejte ve vyhledávači pod záložkou „Kombinace“). Na letišti v Pekingu obdržíte čínská tranzitní víza zdarma. Termíny jsou dostupné po čas hlavní sezony, tedy v našich zimních a jarních měsících. Vydejte se proto ochutnat Vietnam třeba v termínu od 13. do 27. března!

Vietnam je základním cestovatelským pilířem a každý z nás musí spatřit úchvatnou zátoku Ha Long Bay – jeden ze sedmi přírodních divů světa, a z ní nad hladinu vystupujících 1600 vápencových ostrovů, cestou se na Opičím ostrově nechat pokousat makaky, v Sapě 1600 metrů nad mořem obklopen rýžovými poli sezobnout delikatesy z nejzdravější a nejchutnější kuchyně světa. V Hanoji krom obří sochy Lenina navštívit Ho Či Min mauzoleum s nabalzamovaným vůdcem a silné zážitky pak vstřebat relaxem s vyhlášenou rýžovou zmrzlinou či nejlevnějším pivem na planetě (z 50 % také z rýže) u Jezera navráceného meče. Zkrátka – uvidíte Vietnam a propadnete cestování nadobro!

Ubytování

Náklady na bydlo vás v jihovýchodní Asii, jakožto i ve Vietnamu nezruinují. Vybírejte ze široké nabídky na Bookingu či Agodě. Po dlouhé cestě ze střední Evropy a příletu do Hanoje si však jistě rádi odpočinete a my vám k tomu účelu doporučujeme tento tříhvězdový Antique Angle Hotel za 474 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně zvolte tento Hanoi House Hostel & Travel za 290 Kč/os./noc opět včetně snídaně.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud Váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online na této stránce. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně Vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten Vám umožní tisk víza.

Více jsme o vízech do Vietnamu napsali v tomto článku.

 

Náhled letenky z Mnichova do Hanoje za 7 451 Kč

Vietnam - Hanoj z Mnichova

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)