Velikonoční víkend v Pescaře
3.3.2022

Velikonoční víkend v Pescaře

1591

O této nabídce

O Velikonocích sehnat akční letenky do dvou tisíc korun za zpátečku bývá složité, proto se po těchto letenkách zcela jistě jen zapráší.  Takže kdo dřív koupí, ten letí za 1591 Kč do italské Pescary. Časy jsou přímo perfektní, z Prahy je odlet na státní svátek v 06:15, návrat je na velikonoční pondělí v 15:25. Termín tedy 15. dubna s návratem 18. dubna Rezervuj tento termín >>

Podmínky vstupu do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k přísnějším opatřením na místě, ale rozhodně doporučujeme jednu z prvních variant. Povinný je také vyplněný formulář.

Podmínky návratu do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Pescaře

Ani během Velikonoc za ubytko v Pescaře nezaplatíte kotel – velmi dobré ubytko se snídaní pořídíte za 701 Kč/os/noc.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 1591 Kč na Velikonoce
Velikonoční víkend v Pescaře

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)