Valentýnské letenky z Prahy na Krétu o letních prázdninách
15.2.2021

Valentýnské letenky z Prahy na Krétu o letních prázdninách

2 911

O této nabídce

Až do dnešní půlnoci můžete využít „Valentýnskou akci“ na letenky u řecké letecké společnosti Aegean. A právě ta by během letní sezony měla kromě přímého spojení z Prahy do Athén provozovat také přímou linku z Prahy na Krétu, a to do tamějšího největšího města – Heraklionu. Poletíte-li na Krétu ve dvojici, vyjde vás jedna letenka na velmi pěknou cenu 2 911 Kč. A jak na to? Stačí se inspirovat termíny níže a před začátkem vyhledávání na stránkách aerolinky do pole „Promotional Code“ zadat „LOOOVEIT“. 

Letenky od Aegeanu jsou nyní flexibilní. V rámci vaší rezervace můžete udělat neomezené množství změn v termínech cesty bez poplatku za tyto změny. Účtován vám bude jen případný rozdíl v ceně nových letenek.

Vzhůru na Krétu

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí vašeho cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

Podmínky pro cestování

Řecko momentálně po přijíždějících z ČR požaduje negativní PCR test na COVID-19 (ne starší 72 hodin). Tato povinnosti se nevztahuje na děti mladší 10 let. Dále musí všichni přijíždějící vyplnit tento registrační formulář a po příjezdu setrvat 7 dní v karanténě na místě uvedeném ve formuláři. Aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Řecko se nyní nachází v oranžové kategorii, což znamená před příjezdem do ČR vyplnit registrační formulář a test na COVID-19 s negativním výsledkem. Lze předložit antigenní (ne starší 24 hodin) anebo PCR (ne starší 72 hodin).

Je ovšem téměř 100%, že do léta se tato pravidla ještě změní. Pro Řecko je cestovních ruch velmi důležitým segmentem a restrikce tak z jeho strany budou pravděpodobně mírnější. Dá se očekávat zrušení povinné karantény a výhody pro cestovatele, kteří se prokáží platným očkováním. Odsouhlasení volného cestovního koridoru pro očkované cestovatele je již nyní na spadnutí např. s Izraelem. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo na webu aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg (56 × 45 × 25 cm)
 • Dostupnost: květen – září 2021
 • Promokód: LOOOVEIT
 • Platnost akce: do půlnoci 15. února
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 22. 7. za 3 167 Kč/os.
  • 5. – 12. 8. za 3 167 Kč/os.
  • 14. – 23. 8. za 2 911 Kč/os.
  • 2. – 9. 9. za 2 911 Kč/os.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Krétě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Doba je turbulentní a leccos se do data vaší cesty může změnit…

Náhled 2 ks letenek z Prahy do Heraklionu za 5 821 Kč (2 911 Kč/os.)

Valentýnské letenky z Prahy na Krétu o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)