V závěru léta z Prahy na Kypr do Pafosu
14.1.2021

V závěru léta z Prahy na Kypr do Pafosu

1 358

O této nabídce

Přestože jsou letní měsíce stále ještě daleko, není od věci se podívat na letenky, které nyní pořídíte za nižší ceny, než je v letním období obvyklé. Třeba ty z Prahy na Kypr do města Pafos ležícího na západě tohoto krásného ostrova. Zpáteční letenky z Prahy do Pafosu jsou v rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair k mání od 1 358 Kč. Nejlevnější termíny ulovíte v závěru léta. Během letních prázdnin vychází letenky o trochu dráže, nicméně se stále jedná o fajn ceny. U letenek rezervovaných do konce ledna s termínem cesty do konce září 2021 navíc Ryanair umožňuje bezplatnou změnu (více info níže). Kdo se tedy nebojí trochu zariskovat, může ulovit letenky z Prahy na Kypr za super cenu.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené do 31. ledna 2021 s termínem cesty do 30. září 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatná je jedna změna (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Momentálně jsou cesty českým turistům na Kypr zakázány. Česká republika se totiž z pohledu Kypru nachází v „kategorii C“. Dá se ovšem očekávat, že během letních měsíců letošního roku již bude situace odlišná. Kypr totiž plánuje zrušit vstupní požadavky (povinné testování či karanténu) pro cestující, kteří budou očkováni proti nemoci COVID-19. Tento vládní plán by mohl v platnost vstoupit již v březnu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – říjen 2021
 • Termíny:
  • 23. – 26. 6. za 1 801 Kč
  • 7. – 14. 8. za 1 813 Kč
  • 6. – 8. 9. za 1 505 Kč
  • 11. – 18. 9. za 1 358 Kč
  • 2. – 9. 10. za 1 358 Kč
  • 9. – 16. 10. za 1 358 Kč
  • 16. – 23. 10. za 1 358 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Půjčená kára vám při pobytu na Kypru určitě přijde vhod. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě…

Náhled letenky z Prahy do Pafosu za 1 367 Kč

V závěru léta z Prahy na Kypr do Pafosu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)