V závěru léta do lotyšské Rigy – z Prahy
8.7.2022

V závěru léta do lotyšské Rigy – z Prahy

798

O této nabídce

Naplánujte si výlet do Pobaltí v druhé polovině letošního léta. V rezervačním systému aerolinky Ryanair máte možnost ulovit zpáteční letenky z Prahy do lotyšské Rigy od 798 Kč. Linka mezi Prahou a hlavním městem Lotyšska je provozována 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota). Jako ideální pro poznání města a jeho okolí (např. přímořské Jurmaly a pláží Rižského zálivu) se jeví využít odlety ve čtvrtek ráno a návraty v sobotu večer.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lotyšska

Cestování do Lotyšska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lotyšsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na pár dnů do Lotyšska

Slyšíte to ticho? Mír a klid je to, co Lotyšsko nabízí. Nemá vysokánské hory, světoznámé památky ani nikdy nespící noční život, zato se v něm můžete na chvíli zastavit. Procházejte se starou Rigou, její secesní budovy jsou pastvou pro oči. Sedněte si v jedné z místních kaváren, ochutnejte maizes zupa, sladkou polévku z žitného chleba a ovoce. Lehněte si na jedny z nejkrásnějších pobaltských pláží ve městečku Liepaja, svlažte svá těla v ledovém moři. Kochejte se barokním zámkem Rundale, je architektonickým klenotem s přenádhernými zahradami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 798 Kč

V závěru léta do lotyšské Rigy – z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)