V létě z Prahy do Albánie za mořem a přírodou
10.6.2020

V létě z Prahy do Albánie za mořem a přírodou

948

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka Wizz Air oznámila spuštění nové linky z Prahy do hlavního města Albánie, Tirany, již na konci května. Zpočátku nebyly ceny letenek nikterak příznivé, nyní  je ovšem situace zcela opačná. Vydejte se za mořem, sluncem a turisty dosud nedotčenou přírodou v letních měsících z Prahy do Albánie již za 948 Kč. V ceně letů naleznete pouze malé příruční zavazadlo, což na pár dní turistiky určitě stačí.  U Wizz Airu tradičně zaplatíte nejnižší cenu jen tehdy, pokud jste členy věrnostního programu Wizz Discount Club (WDC). Pokud ne, budete si muset pár stovek připlatit.

Ačkoliv se Tirana, kam s vámi letadlo z Prahy přiletí, nenachází přímo na břehu moře, je velice snadné se k němu dostat. Do nejbližšího přímořského letoviska Drač se dostanete po přibližně 45 minutách jízdy (cca 37 km) veřejnou dopravou za 2 €/směr.

Koronavirová pandemie měla v Albánii velice lehký průběh. Státní hranice jsou pro české turisty již plně otevřeny. 

Proč do Albánie?

Albánie patřila po dlouhou dobu do zapomenutého koutu Evropy. Dnes ji znovu objevují turisté toužící po netradičním evropském dobrodružství. Na své si přijdou nejen milovníci pláží, ale také ti, kteří hledají zalíbení v horských tůrách po neobydlených vršcích s čarovnými výhledy a divokými řekami. Jedná se o ideální destinaci pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
  • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: červenec – září 2020
  • Termíny:
    • 13. – 20. červenec za 1 068 Kč (1 588 Kč bez WDC)
    • 3. – 7. srpen za 1 208 Kč (1 728 Kč bez WDC)
    • 11. – 14. září za 948 Kč (1 468 bez WDC)

Ubytování

V Albánii je pro našince poměrně levno a výjimkou nejsou ani ubytovací služby. Přímo v Tiraně bychom se ubytovali v tomto čtyřhvězdězdičkovém hotelu Goldencity ležícím přímo v centru města za 435 Kč/os./noc. Pokud vyrazíte za koupačkou k moři, ubytujte se například ve městě Drač, které se nachází 37 km od Tirany. Zvolit můžete třeba tento apartmán s výhledem na moře za 349 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pro pohyb po Albánii doporučujeme zapůjčit vlastní káru. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete přímo v naší autopůjčovně.

 

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Tirany za 948 Kč

V létě z Prahy do Albánie za mořem a přírodou


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)