V březnu i dubnu z Prahy do Malagy
10.3.2020

V březnu i dubnu z Prahy do Malagy

1 592

O této nabídce

Vydejte se na jih Španělska na pravou sangrii či výtečnou paellu přímým letem z Prahy. Zpáteční letenky na březnové termíny s aerolinkou Smartwings do Malagy startují na 1 592 Kč, o něco dráž najdeme lety i dubnu. V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo, za odbavený kufr si připlatíte 1 286 Kč. S nákupem doporučujeme moc neotálet, neboť míst za tyto skutečně parádní ceny není neomezeně a levnější cenovku na přímých letech z Prahy do Malagy neseženete.

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

Ubytování

Malaze doporučujeme se ubytovat přes platformu Airbnb, kde ceny za ubytko vychází nejlevněji. Pokud jste ovšem příznivci hotelů mrkněte na Booking nebo Hotels. Z vlastních zkušeností doporučujeme tento byt v centru kousek od pláže za 802 Kč/os./noc popřípadě tento apartmán za 626 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pokud budete chtít prozkoumat zdejší hornatou krajinu, podívat se na nejjižnější bod Evropy nebo vyrazit na fish and chips do Gibraltaru, doporučujeme si vypůjčit vlastní auto. Nabídku dostupných vozů najdete v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Malagy za 1 592 Kč

V březnu i dubnu z Prahy do Malagy

 

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Malagy s odbaveným zavazadlem za 2 878 Kč

V březnu i dubnu z Prahy do Malagy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)