Turecko: z Bratislavy na Egejskou riviéru do Dalamanu
1.9.2022

Turecko: z Bratislavy na Egejskou riviéru do Dalamanu

1 064

O této nabídce

Vyrazte na podzim do teplejších a levnějších krajin! V rezervačním systému aerolinky Ryanairu ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy do tureckého Dalamanu za parádní cenu 1 064 Kč. Zaletět si na Egejskou riviéru za pár desítek euro můžete téměř kdykoliv během listopadu a první poloviny prosince. Dle zimního letového řádu se bude na trase létat 1× týdně, a to každou sobotu. Otužilejší cestovatelé si do batůžku zabalí i plavky, neboť okolní vody Středozemního moře budou i v listopadu vyhřáté na příjemných a osvěžujících 20° C.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 1 064 Kč

Turecko: z Bratislavy na Egejskou riviéru do Dalamanu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)