Turecká Kappadokie: březnové letenky z Prahy do Kayseri
3.11.2023

Turecká Kappadokie: březnové letenky z Prahy do Kayseri

2 959

O této nabídce

S pěknou promo akcí přichází také nízkonákladová aerolinka Pegasus Airlines. V jejím rámci dnes a zítra ulovíte zlevněné letenky do celé řady destinací v síti tureckého dopravce. Naším tipem je výlet do oblasti Kappadokie v centrálním Turecku, která je známá především pro ikonické lety horkovzdušnými balony nad skálami a údolími poblíž města Göreme. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Kayseri (ASR) pořídíte ve vybraných termínech za ceny kolem 3 tisíc Kč – nejlevnější dokonce za 2 959 Kč (termín od 23. do 26. března). Nejvíce lákavých letenek je dostupných během března příštího roku, ale ulovit je potenciálně můžete i během dalších měsíců v období platnosti této promo akce.

Promo akce platí do sobotní půlnoci (tureckého času), tj. 4. listopadu 2023. Cestovní období je potom omezeno na rozmezí od 20. listopadu 2023 do do 30. března 2024. Podívejte se na kompletní podmínky akce.

 • Rezervujte: přímo na stránkách Pegasus Airlines
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s rozměry 55 × 40 × 20 cm
 • Dostupnost: březen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 9. 3. za 4 547 Kč
  • 14. – 18. 3. za 3 374 Kč
  • 21. – 25. 3. za 3 986 Kč
  • 23. – 26. 3. za 2 959 Kč
  • 23. – 28. 3. za 2 959 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Turecká Kappadokie je krásným koutem země

To místo z pohlednic s pestrobarevnými horkovzdušnými balóny, ta nezaměnitelná vůně dálek, chuť orientu – taková je turecká Kappadokie, doslova „země krásných koní“. Kappadokii chybí moře a dlouhá odpoledne strávená sluněním, za to vás očaruje svou přírodní krásou, hlubokými kaňony, působivými skalními věžemi i celými skalními městy. V horách naleznete romantické kostelíky, poustevny a obydlí zavanutá nánosem staletí, na večerním talíři podávaném pod oranžovou oblohou pak grilovanou rybu, autentický turecký kebab doplněný výtečnou zeleninou a jako dezert slaďoučkou baklavu. Kochejte se Růžovým údolím z koňského hřbetu, sledujte tolik typické horkovzdušné balóny z terasy restaurace a okolní krajinu pak zas ze shora z balónu. Nakupte si keramiku na trhu v Avanos a tradiční koberce kelim v městečku Uçhisar, vychutnejte si Kappadokii plnými doušky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Prahy do Kayseri za 2 959 Kč

Turecká Kappadokie: březnové letenky z Prahy do Kayseri


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)