Turecká Antalya z Prahy přes celou zimu
5.11.2022

Turecká Antalya z Prahy přes celou zimu

3 861

O této nabídce

Letecká společnost Sun Express letos prodloužila svůj letový řád na lince z Prahy do tureckého města Antalya také přes zimní měsíce. Přímá linka z Prahy na pobřeží Středozemního moře bude v provozu každou neděli. Vypravte se za slunečními paprsky i levnou dovolenou, vždyť inflace v Turecku převyšuje 80 %, během zimních měsíců. Zpáteční letenky z Prahy do města Antalya aktuálně ulovíte za pěknou cenu 3 861 Kč. Základní tarif „Sun Eco“ navíc obsahuje i zapsané zavazadlo o max. hmotnosti 20 kg.

Nejlevnější letenky za ceny lehce převyšují hranici 3 tisíc Kč ulovíte v lednových termínech. Za 4 tisíce Kč se potom do Antalye můžete vydat v termínech během února či března a využít tak k dovolené jarní prázdniny! Jistě zajímavým tipem je také možnost strávit na jihu Turecka Vánoce (ani v termínu od 18. do 25. prosince se cena letenek nevychyluje od průměru).

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Antalya jako destinace na zimní dovolenou

Země na dvou světadílech, vzduch se závanem orientu. Nesmírné bohatství kulturní, přírodní i historické, k tomu odpočinek na rozpáleném písku Turecké riviéry. Antalya je branou tohohle starobylého ráje, ztraťte se v bludišti domů s bílou fasádou, tolik typických pro osmanskou architekturu. Stůjte v úžasu před přírodním klenotem Pamukkale, v překladu bavlněný hrad. A opravdu, příkrý svah s terasovitými jezírky je pokryt sněhobílou horninou, jak kdyby kusem látky. Táhněte podél pobřeží až k ruinám Uzuncaburç a romantické pevnosti Kizkalesi. Smlouvejte ceny třpytivých ozdob a barevných šátků na všudypřítomných bazarech, uvolněte svá těla v tureckých lázních Hamam.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 3 861 Kč

Turecká Antalya z Prahy přes celou zimu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

SunExpress

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)