Trinidad & Tobago v hlavní sezoně z Prahy za 12 578 Kč
22.10.2019

Trinidad & Tobago v hlavní sezoně z Prahy

12 578

O této nabídce

Atraktivní tarif letecké společnosti Air Canada na letech z Prahy do Karibiku je stále dostupný. Jednou z dalších lákavých destinací, kam si (nejen během zimních měsíců) můžete zaletět odpočinkem i poznáním, je souostroví Trinidad a Tobago. Zpáteční letenky z Prahy do Port of Spain aktuálně vychází na 12 578 Kč. Cestou vás čekají vždy dva přestupy v obou směrech, nicméně při vhodně zvolených termínech se nemusíte obávat žádného nočního stopoveru. Termíny jsou dostupné po čas hlavní sezony (od ledna do března 2020) a naleznete je v našem kalendáři. Bonusem pak jistě bude zapsané zavazadlo, které je v základní tarifu taktéž obsaženo.

Vypravte se tedy na samý jih Karibské oblasti například v termínu od 25. ledna do 5. února >> REZERVUJ a využijte delšího stopoveru v Torontu (celé odpoledne) během zpáteční cesty k rychlému prozkoumání města.

Souostroví Trinidad a Tobago leží na jižním okraji Karibiku nedaleko jihoamerických břehů. Čeká vás zde ničím nerušená pohoda, dlouhé písečné pláže a skvělé možnosti potápění či šnorchlování (popř. i dalších vodních aktivit). Opomenout bychom však neměli ani krásnou přírodu lákající zejména na aktivitu zvanou „birdwatching“ neboli pozorování ptactva (na ostrovech se totiž vyskytuje několik stovek druhů).

Pokud vás to z Trinidadu potáhne i na Tobago, využijte k přesunu buď tyto trajekty anebo letecké spoje společnosti Caribbean Airlines.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasické příruční
  • Dostupnost: leden – červen 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Karibik se z pohledu nákladů na ubytování obecně řadí mezi ty dražší destinace, s čímž je třeba počítat. Tím spíše jedná-li se o hlavní sezonu. Pokud budete první noc zůstávat v hlavním městě souostroví, Port of Spain, bookněte si tento příjemný pension Inn 87 za 1 194 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně anebo tento Heritage Inn Trinidad s venkovním bazénem a snídaní v ceně za 1 263 Kč/os./noc.

Víza

Vzhledem k routingu přes Kanadu si bude třeba před cestou opatřit elektronickou registraci eTA. Jednoduchý návod, jak si ji vyklikat během pár minut naleznete u nás na webu a samotná registrace vás vyjde na 7 CAD.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Prahy na Trinidad za 12 578 Kč

Trinidad & Tobago v hlavní sezoně z Prahy za 12 578 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)