Toskánsko: prázdninová Florencie z Prahy
21.5.2021

Toskánsko: prázdninová Florencie z Prahy

1 426

O této nabídce

V aktuální akci španělské aerolinky Vueling pořídíme levné letenky z Prahy do Florencie. Zpáteční letenky do metropole italského Toskánska za 1 426 Kč jsou dostupné na relativně velký počet termínů. Nejatraktivnější jsou rozhodně ty prázdninové v červenci a srpnu. Základní tarif „Basic“ obsahuje dva kusy příručních zavazadel, přičemž to větší vám bude na check-in přepážce zdarma odbaveno – pokud byste si s ho rádi vzali s sebou na palubu letadla, můžete si tuto službu přikoupit během rezervačního procesu společně s „přednostním odbavením“ za 10 €/směr.

Proč do Toskánska a Florencie?

Vychutnejte si skvostné historické památky, upravenou, uhlazenou krajinu, skleničku či dvě vyhlášeného toskánského vína a lahodnou kuchyni. Region Toskánsko je kulturním srdcem Itálie, snem každého požitkáře a synonymem krásy. Florencie, kolébka renesance, vám dopřeje uměleckou osvětu. Vyfoťte se se šikmou věží v Pise, ochutnejte pravou italskou pizzu. Poctěte svou návštěvou Sienu a její úchvatné náměstí Piazza del Campo, dejte si krémovou zmrzlinu. Spojte nádheru architektury s chutí červeného ve městečku Montepulciano. Co ale dělá Toskánsko Toskánskem jsou především malebné kopečky, opravdu jak malované, s alejemi štíhlých cypřišů a se stříbřitými olivovými háji, zalité zlatým světlem při východu slunce.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám nově postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Itálie se v současné době nalézá v červené kategorii. Její pozice se ovšem do letních měsíců může změnit – doufejme, že jen k lepšímu. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás po návratu testování ani karanténa (za předpokladu, že se Itálie nepropadne do „tmavě červené“ kategorie zemí).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Vueling
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (větší bude zdarma odbaveno)
 • Dostupnost: červenec – listopad 2021
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 11. 7. za 1 426 Kč
  • 8. – 15. 7. za 1 426 Kč
  • 22. – 29. 7. za 1 426 Kč
  • 29. 7. – 4. 8. za 1 426 Kč
  • 13. – 20. 8. za 1 426 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou ve Florencii i kdekoliv jinde na území Toskánska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák vám cestování po Toskánsku velice usnadní. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště. 

Náhled letenky z Prahy do Florencie za 1 426 Kč

Toskánsko: prázdninová Florencie z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)