Thajsko na lehko z Berlína za pár kaček
2.3.2022

Thajsko na lehko z Berlína za pár kaček

7 452

O této nabídce

Sbalte se do příručáku a vyrazte za pár kaček do Thajska. Zpáteční letenky z Berlína do Bangkoku s přestupem v Singapuru pořídíte za 7248 Kč. A kdy? například s odletem  24. března s návratem 1. dubna. Rezervuj tento termín >>

Podmínky vstupu do Thajska

Od 1. března se zmírnily podmínky Test & Go, potřebujete kompletní očkování, PCR test po příletu (do výsledku karanténa) a 5. den antigenní samotest, který si nahrajete do aplikace Morchana. Více o vstupních podmínkách na stránce Koronavirus v Thajsku.

Podmínky pro návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Thajsku

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Bangkoku za 7452 Kč
Thajsko na lehko z Berlína za pár kaček

 


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Scoot

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)