Tajemné Rumunsko: Kluž z Vídně za pár stovek
20.10.2023

Tajemné Rumunsko: Kluž z Vídně za pár stovek

740

O této nabídce

Lákají vás neobjevené destinace? Prozkoumejte tajemnou Transylvánii v Rumunsku. Aerolinka Wizz Air nabízí letenky do města Kluž z Vídně doslova za hubičku. Za cenu 740 Kč pořídíte termíny po celý leden a únor 2024 na prodloužené víkendy nebo týdenní dovolenou. Prozkoumejte krásy Rumunska například v termínu od 19. do 22. ledna.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 958 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 392 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Tajemná Transylvánie

Budí zvědavost, strach i úžas zároveň! Transylvánie vás bude fascinovat. Při návštěvě hradu Bran, který ve slavném románu obýval hrabě Drákula. Překrásným zámkem Peleş s posuvným stropem odkrývajícím hvězdnou oblohu. Sighişoarou – jedinečným sídlem zapsaným v UNESCO, kde se před staletími zastavil čas. Touláním mezi dřevěnými větrnými mlýny ve skanzenu kousek od Sibiu – klenotu mezi Transylvánskými městy. Opevněným kostelem v Saschizu. Výhledem, co se nikdy neokouká, cestou k ledovcovému jezeru Bâlea. Překvapenými výrazy místních na návsi v Apoldu, kde by turistu pohledali. A úchvatnou, nedotčenou přírodou střeženou hladovými vlky a medvědy! Svou nespoutaností, která dříve či později dostane každého dobrodruha!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a projeďte Rumunsko křížem krážem. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 497 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Do Rumunska se podíváte již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Náhled letenky z Vídně do Kluže za 740 Kč
Tajemné Rumunsko: Kluž z Vídně za pár stovek


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)