Švýcarsko: zářijová Ženeva z Prahy
5.7.2021

Švýcarsko: zářijová Ženeva z Prahy

1 308

O této nabídce

Britský dopravce easyJet již obnovil své lety z Prahy do Amsterdamu a Ženevy. A právě druhá zmíněná destinace se nám dostala na mušku. Nechte se inspirovat a naplánujte si zářijový výlet do Švýcarska. Cestu do švýcarského města Ženeva zrealizujete díky levným letenkám z Prahy za 1 308 Kč. Na výběr máte rovnou z několika termínových možností, tak s chutí do výběru.

Podmínky pro cestování

Cestování z ČR do Švýcarsko není nijak limitováno, výjimka ovšem platí pro leteckou dopravu. V tomto případě je nutné předložit před cestou negativní PCR test (ne starší 72 hodin) nebo negativní antigenní test (ne starší 48 hodin) nebo doklad o kompletním očkování nebo doklad o prodělané nemoci. Sekundární povinnosti je vyplnění tohoto příjezdového formuláře. Více informací o cestách do Švýcarska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Bernu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Švýcarsko je momentálně  zařazeno do zelené kategorie.

Ženeva stojí za návštěvu

Navštivte kraj čokolády a sýrů, přesný jako hodinky. Svůj výlet úchvatným Švýcarskem začněte v Ženevě, je úplně jiná, než byste čekali. I když je kosmopolitním centrem a domovem velkých organizací, působí spíš jak klidná vesnička pokojně ležící na břehu průzračného Ženevského jezera. Nabízí malebné staré město i světově proslavený CERN. Ženeva je ale především branou k naprosto dechberoucímu hornatému okolí, k romantickým výhledům na zámek Château de Chillon a k vinným révám Lavaux.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přes stránky dopravce EasyJet
  • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
  • Dostupnost: září 2021
  • Termíny:
    • 9. – 14. 9. za 1 308 Kč
    • 16. – 21. 9. za 1 308 Kč
    • 23. – 28. 9. za 1 308 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Ženevě nebo kdekoliv jinde ve Švýcarsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 308 Kč

Švýcarsko: zářijová Ženeva z Prahy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)