Švédsko: Göteborg z Prahy během podzimu
31.8.2023

Švédsko: Göteborg z Prahy během podzimu

od 900

O této nabídce

Sbal si bágl a vyraz na průzkum nádherné skandinávské přírody, třeba už příští týden. Aerolinka Ryanair nabízí levné zpáteční letenky do švédského města Göteborg z Prahy a jejich cenovka začíná na 900 Kč. Nejlevněji pořídíte termín s odletem 21. a návratem 27. září, další termíny za hubičku jsou k mání během září (zejména na týdenní návštěvu Švédska) a v říjnu, kdy ulovíte i prodloužené víkendy.

V ceně letenky máte zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 384 Kč za směr. Nároční cestovatelé si přikoupí odbavený kufr do 10 kg od 479 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na roadtrip do Skandinávie

Pozdravit divoké losy a poobědvat masové kuličky s brusinkovým džemem. Přespat v ledovém hotelu, jehož nábytek je každý rok tesán ze zmrzlé vody řeky Torne. Poctivě dodržovat fiku – pauzičku na kávu a tradiční skořicové šneky. Že to zní jako sen? Švédsko je překrásnou zemí a jeho dechberoucí příroda vás nenechá spát, opusťte svou komfortní zónu a vydejte se až na daleký sever, Kungsleden neboli Královská cesta vás provede opravdovou divočinou. Během dlouhých zimních nocí vás odmění neskutečná podívaná – polární záře tančící v černočerné tmě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Plánujete roadtrip po Švédsku? Tak to zamiřte do naší autopůjčovny, kde si káru snů hravě zarezervujete předem. Půjčovné vás vyjde od 4 356 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestovatelé se podívají do Švédska zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 900 Kč
Švédsko: Göteborg z Prahy během podzimu


Bude se hodit

Letiště Göteborg (GOT)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)