Středomořský ostrov Malta z Vídně během srpna a září
26.7.2020

Středomořský ostrov Malta z Vídně během srpna a září

525

O této nabídce

Táhne-li vás ke Středozemnímu moři, můžete kromě klasických destinací jakými jsou Španělsko, Itálie či Řecko vyrazit na i na Maltu. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Malta pořídíte v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air za ceny začínající na 525 Kč. Za tuto konkrétní částku se do Středomoří lze vydat na sklonku devátého kalendářního měsíce v termínu od 26. do 29. září, kdy kromě víkendu využijete i pondělní státní svátek. Opět pak klasicky platí, že na nejnižší inzerované ceny dosáhnou členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset 4-5 stokorun připlatit. Poletíte-li ve dvou, určitě zvažte nákup členství společně s letenkami na ostrov Malta. Bude vám totiž platit celý rok a z jeho výhod budete čerpat již při dalším tripu.

Před cestou na ostrov Malta je třeba vyplnit tyto dva formuláře: první formulář se týká prohlášení, že jste v posledních 14 dnech necestovali do „nebezpečných zemí“, a druhý formulář pak vašich kontaktních údajů.

Leťte na Maltu

Nevykoupete se tu v řece, nevylezete na žádný kopec a neschováte se v lese, prostě proto, že na Maltě nic z toho není. Zato pohlédnete do očí statečným maltézským rytířům v hlavním městě Valletta připomínajícím velkou pevnost, zhltnete dokonale chutnající rybu ve vesnici Marsaxlokk, patřící mezi „Top 5“ nejkrásnějších míst na světě, potopíte se jen 14 m pod hladinu k torpédoborci, co spolupotopil německý Bismarck. Zatančíte si v zátoce Anchor Bay, kde tančil Robin Williams, coby Pepek námořník při natáčení slavného muzikálu nebo si na nedalekém ostrově Gozo zaplavete v průzračné Modré díře – v přírodním bazénu lemovaném skalisky. No, nezažijte to!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Termíny:
  • 18. – 22. 8. za 656 Kč (bez WDC za 1 181 Kč)
  • 22. – 29. 8. za 735 Kč (bez WDC za 1 247 Kč)
  • 25. – 29. 8. za 656 Kč (bez WDC za 1 181 Kč)
  • 8. – 12. 9. za 590 Kč (bez WDC za 1 115 Kč)
  • 19. – 26. 9. za 656 Kč (bez WDC za 1 050 Kč)
  • 26. – 29. 9. za 525 Kč (bez WDC za 918 Kč) -> prodloužený víkend vč. státního svátku
  • 6. – 10. 10. za 525 Kč (bez WDC za 1 050 Kč)

Ubytování

Přestože situace na Maltě je relativně ustálená a nedochází k neustálému otvírání, resp. zavírání hranic, pro české turisty, doporučujeme vybírat ubytka s bezplatnou možností storna rezervace. A kde? No, přece na osvědčených portálech jako Booking, Hotels či AirBnB.

V příkladovém termínu nám do oka padly: tento skvěle hodnocený Azur Hotel za 643 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně a tříhvězdový Cerviola Hotel na východním pobřeží za 603 Kč/os./noc také se snídaní v ceně.

Autopůjčovna

Kdo by nerad strávil čas jen na pláži či v urbánní oblasti na severovýchodě ostrova, tak jistě ocení možnost prozkoumat celý ostrov za pomoci vlastní káry. Díky ní projedete celou Maltu za pár dní. Tak se zkuste podívat do naší autopůjčovny!

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 525 Kč

Středomořský ostrov Malta z Vídně během srpna a září


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)