Španělsko: z Vídně na pobřeží Atlantiku do Santanderu
31.8.2022

Španělsko: z Vídně na pobřeží Atlantiku do Santanderu

1 066

O této nabídce

Zaleť si na sever Pyrenejského poloostrova do oblasti zvané Kantábrie. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Santanderu ležícího na pobřeží Biskajského zálivu za 1 066 Kč. Nejlevnější letenky pořídíte na dva prodloužené víkendy (od 2. do 5. září a od 14. do 17. října). Další termíny během těchto měsíců jsou dostupné za ceny oscilující kolem 15 stokorun. Dopravce na trase létá 2× týdně, vždy v pondělí a pátek.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z prodlouženého víkendu v Kantábrii vytěžíte jedině s půjčeným auťákem. Projeďte pobřeží Biskajského zálivu, zamiřte do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeďte do Bilbaa v sousedním Baskicku. Širokou nabídku vozů najdete v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend vás vyjde na cca 2,5 tisíce Kč. Týdenní pronájem potom na 5 tisícovek.

Náhled letenky z Vídně do Santanderu za 1 066 Kč

Španělsko: z Vídně na pobřeží Atlantiku do Santanderu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)