Španělsko: na prodloužený víkend z Vídně do Santanderu
2.12.2021

Španělsko: na prodloužený víkend z Vídně do Santanderu

255

O této nabídce

V dnešní nabídce levných letenek u Ryanairu se objevily také ty do španělského Santanderu za směšnou cenu. Zpáteční letenky z Vídně do centra regionu Kantábrie ulovíte v rezervačním systému dopravce za 255 Kč neboli 10 €. Za tuto cenu se můžete na sever Pyrenejského poloostrova vydat na pěkný prodloužený víkend od pátku do pondělí hned ve dvou termínech. První znamená trochu kvapík a je spíše pro střelce, neboť odlet je již zítra ráno. Ten druhý (od 10. do 13. prosince) už ale bude lákat nejen cestovatele z jižní Moravy.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z prodlouženého víkendu v Kantábrii vytěžíte jedině s půjčeným auťákem. Projeďte pobřeží Biskajského zálivu, zamiřte do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeďte do Bilbaa v sousedním Baskicku. Širokou nabídku vozů najdete v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu v příkladovém termínu vás vyjde na cca 1,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Santanderu za 255 Kč

Španělsko: na prodloužený víkend z Vídně do Santanderu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)