Španělské Alicante: přímé lety z Pardubic během podzimu
14.9.2023

Španělské Alicante: přímé lety z Pardubic během podzimu

1 729

O této nabídce

Ryanair letos prodlouží provoz přímé linky z Pardubic do španělského Alicante. Mezi oběma městy bude létat nepřetržitě také po celou zimu. Cestovatelům budou k dispozici dva lety týdně (čtvrtek a neděle), což vybízí k naplánování pěkného prodlouženého víkendu (či týdenního pobytu) na slunném pobřeží Středozemního moře. Nejlevnější zpáteční letenky z Pardubic (PED) do Alicante (ALC) ulovíte v rezervačním systému dopravce za 1 729 Kč (viz příkladový termín od 7. do 14. prosince). Letenky v cenových hladinách do 3 tisíc Kč na vás čekají prakticky po celou druhou polovinu listopadu a také během prosince. Stačí si vybrat!

Veškeré informace o letišti na Alicante (ALC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Alicante z Pardubic je správnou volbou!

Španělské Alicante je ideálním letoviskem k odpočinkové dovolené. Tyrkysová voda Středozemního moře s příjemnou teplotou na koupání šumí tam, kde se dotýká zlatého písku. Slunce má sílu a jídlo podávané v místních kafeteriích se vyznačuje tak lahodnou chutí, že se vám ještě dlouho budou sbíhat sliny. Nenechte se ale zmýlit – Alicante není jen o relaxu a opíjení. V okolí se nachází tolik historických, kulturních i přírodních zajímavostí, které stojí za výlet! Plujte lodí na Tabarca Island – nejmenší obydlený ostrůvek Španělska. Pro milovníky památek je tu Murcía a Cartagena a jejich úchvatné hrady. Krápníkovou jeskyni Canelobre prosvěcují barvy, působí přímo magicky. V Alicante a okolí si zkrátka každý najde to své!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Pardubic do Alicante za 1 729 Kč

Španělské Alicante: přímé lety z Pardubic během podzimu


Bude se hodit

Letiště Alicante (ALC)

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)