Španělská Costa Brava: z Norimberku do Girony během června a července
9.5.2023

Španělská Costa Brava: z Norimberku do Girony během června a července

od 909

O této nabídce

Chcete se opálit a odpočinout si na pláži se sangrií v ruce? Tak to vás jistě potěší aerolinka Ryanair, která nabízí zpáteční letenky z Norimberku do Girony, ležící ve španělské oblasti Costa Brava. Cena letenek začíná na 909 Kč, a to v termínu od 27. června do 4. července. Termíny jsou k mání především v červnu a červenci letošního roku. Během návštěvy nezapomeňte ani na výlet do nedaleké Barcelony.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák o maximálních rozměrech 55 × 40 × 20 cm si zakoupíte v rámci služby priority od 280 Kč v jedno směru a za odbavené zavazadlo do 10 kg si připravte 397 za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Španělska

Pro cesty do Španělska již nemusíte mít očkovací certifikát, test ani formulář. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Costa Brava – perla Španělska plná historie

Costa Brava je sluncem věčně zalité pobřeží, kde se setkává temperament Španělska s francouzskou elegancí. Romantické hrady a rozeklané zříceniny tam jsou lemovány zlatým pískem, na dotyku s azurovým mořem vznikají okouzlující tajné pláže. Zvlněná krajina je tam porostlá vinnou révou a městečka po ní rozesetá se svými kamennými hradbami a vysokými věžemi oplývají bohatou historií. V celé té kráse vyčnívá pohádková Girona, perla Katalánska, Figueres se surrealistickým dědictvím Salvadora Dalího a směrem na jih pak úchvatná Barcelona, barevná a tepoucí životem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Krásy tohoto kousku Španělska prozkoumáte nejlépe díky půjčenému autu. To si rezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího, ale dostačujícího auta vás vyjde od 6 460 Kč na týden.

Náhled letenky z Norimberku do Girony za 909 Kč
Španělská Costa Brava: z Norimberku do Girony během června a července

Bude se hodit

Letiště Barcelona-Girona (GRO)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)