Španělská Andalusie: přímé lety z Norimberku do Sevilly
28.8.2023

Španělská Andalusie: přímé lety z Norimberku do Sevilly

1 378

O této nabídce

Zpříjemněte si podzimní měsíce výletem do slunné Andalusie na samotném jihu Pyrenejského poloostrova. V rezervačním systému aerolinky Ryanair máte možnost ulovit levné letenky do Sevilly. Zpáteční letenky z Norimberku (NUE), dobře dostupného zejména pro cestovatele ze západních Čech, do Sevilly (SVQ) ulovíte za ceny od 1 378 Kč (např. příkladový termín od 21. do 28. listopadu). Spojení je dopravcem provozováno 2× týdně (úterý a sobota), díky čemuž lze do Sevilly a jejího okolí vyrazit na týdenní pobyt nebo klidně jen prodloužený víkend.

Veškeré informace o letišti v Seville (SVQ), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během listopadu a prosince vás týdenní pronájem malého vozu vyjde na cca 2-3 tisíce Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Norimberku do Sevilly  za 1 378 Kč

Španělská Andalusie: přímé lety z Norimberku do Sevilly


Bude se hodit

Letiště Sevilla (SVQ)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)