Skotsko z Prahy v druhé polovině léta i na podzim
24.7.2020

Skotsko z Prahy v druhé polovině léta i na podzim

718

O této nabídce

Spojené Království se pro české cestovatele otevřelo již 10. července, tedy alespoň Anglie a Skotsko. Toho můžete využít a naplánovat si příjemnou dovolenou v severní části Velké Británie, ve Skotsku. Levné letenky z Prahy do Edinburghu pořídíte u irského nízkonákladového dopravce Ryanairu na termíny v srpnu, září i říjnu. Nejlevnější letenky do Skotska vás vyjdou na pouhých 718 Kč. Kombinací za ceny kolem tisícovky lze pak poskládat skutečně mnoho, vybrat by si měl tedy každý, kdo by rád vyrazil nejendo skotské přírody.

Před cestou do Velké Británie nezapomeňte vyplnit následující formulář, a to nejpozději 48 hodin před plánovaným příletem. Je to jediná z podmínek pro vstup na území Spojeného království.

Vzhůru do Skotska

Skotsko opředené tajemstvím, historie budící zvědavost. Divoké scenérie údolí, kopců a jezer, krajina posetá zříceninami hradů. Okolí je opuštěné, zatažená obloha neláká k životu. Jen ovce se sem tam pasou na zelených stráních. Uprostřed leží král všech jezer, proslulý Lochness, možná i se svou příšerou. Tak se toulejte přírodou, navštivte i skotská města a zapomeňte se v jednom z tradičních pubů, zaposlouchejte se do živé hudby a dejte si omamný, lahodný mok nesoucí jméno whisky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks malého příručního zavazadla s max. rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Termíny:
  • 20. – 26. 8. za 997 Kč
  • 26. 8. – 2. 9. za 718 Kč
  • 10. – 17. 9. za 748 Kč
  • 24. – 30. 9. za 997 Kč
  • 1. – 8. 10. za 978 Kč

Ubytování

Širokou nabídku ubytovacích kapacit v Edinburghu i jinde ve Skotsku hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Stále doporučujeme bookovat ubytka s bezplatnou možností storna vaší rezervace, neboť epidemiologická situace se může vždy změnit. My bychom po příletu do Edinburghu složili hlavu v tomto tříhvězdovém guesthousu Balmore za 779 Kč/os./noc včetně snídaně, nebo v tomto tříhvězdovém hotelu Cityroomz za 624 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Ve Skotsku rozhodně doporučujeme necestovat hromadnou dopravou, nýbrž zapůjčit si auťák. Díky němu si budete moci svůj pobyt mimo Edinburgh naplánovat do posledního puntíku včetně návštěvy odlehlých jezer a hornatých oblastí. A to nemluvě o příjemném cestování a teoretické možnosti v auťáku i přespat. Abyste zjistili na kolik peněz Vás během tripu vyjde ve Skotsku kára, tak mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 718 Kč

Skotsko z Prahy v druhé polovině léta i na podzim


Bude se hodit

Letiště Edinburgh (EDI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)