Silvestr na safari (Krugerův národní park)
14.2.2022

Silvestr na safari (Krugerův národní park)

14 129

O této nabídce

Eurowings Discover začnou létat od poloviny listopadu do jihoafrického Nelspruitu, města, které leží nedaleko Krugerova národního parku. A cenovky jsou tam přes Silvestra parádní, zpáteční letenku z Prahy s přestupem ve Frankfurtu pořídíte za 14 129 Kč s příručním zavazadlem, s 23 kg báglem k odbavení o necelé tři tisíce více. A kdy? Ideálně 27. 12. – 6. 1. 2023 Rezervuj >>

Cesta do Jihoafrické republiky

Do JARu aktuálně potřebujete negativní test ne starší 72 hodin, nicméně do Silvestra je času spousty, doporučujeme opatření zkontrolovat pár týdnů před odletem.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Jihoafrická republika je aktuálně v tmavě červené kategorii zemí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Prahy do Nelspruitu za 14 129 Kč

Silvestr na safari (Krugerův národní park)

 


Bude se hodit

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)