Seychely z Vídně v hlavní sezoně
11.1.2022

Seychely z Vídně v hlavní sezoně

11 635

O této nabídce

Po nějaké době přichází letecká společnost Etihad Airways opět s levnými letenkami na Seychely z Vídně. Zpáteční letenky na toto exotické souostroví ležící ve vodách Indického oceánu pořídíte za skvělou cenu 11 635 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna do srpna letošního roku a přehledně sesumírované je naleznete v našem kalendáři.  Základní tarif „Value“ obsahuje také odbavené zavazadlo s limitem 23 kg a routing zahrnuje jeden pohodlný přestup na letišti v Abú Dhabí (cestou z Vídně do Abú Dhabí pak ještě technický stopover v Miláně).

Za lehký příplatek si můžete výlet také zpestřit 4denní zastávkou v Abú Dhabí. Kombinace Vídeň – Seychely – Abú Dhabí – Vídeň vás vyjde na 12 624 Kč. Např. v termínu od 5. – 14. – 19. května >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Aerolinka Etihad Airways požaduje po všech cestujících (na všech letech – i v případě pouhého tranzitu via Abú Dhabí) negativní PCR test (ne starší 72 hodin).

Cesta na Seychely

Pro vstup na území Seychel musí všichni cestovatelé doložit negativní test. Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a rezervace certifikovaného ubytování.

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Seychely“.

Cesta zpět

PCR test na Seychelách si můžete zarezervovat skrze tuto stránku – ceny začínají na 105 €. Cestovatelé využívají služeb aerolinky Etihad Airways získají navíc 20% slevu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.  Seychely jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Seychely

Mají pověst nejvyššího luxusu, rovnajícího se luxusní částce, která vám během návštěvy Seychel proteče peněženkou. Nejsou tu jen 5* hotely, ale i „skromnější“ penziony. Dopřejte si díky nim opravdový přepych, jež vám nabídnou úchvatné, zcela osamocené pláže se sněhobílým pískem. Nebo nejvybranější lahůdky z čerstvých ryb z fantastické kreolské kuchyně. Noblesní je tu i šnorchlování mezi korálovými útesy s milionem nejrozmanitějších tvorů. Oslnivé je také setkání s obrovskými želvami, kterým jsou Seychely útočištěm. V té nejvyšší společnosti se ocitnete, obletováni netopýry a pestrobarevnými ptáky, ve Vallée del Mai – rukou nedotčeném deštném pralese. Nespočet těch nejluxusnějších zážitků si odvezete ze Seychel!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

PS: Nezapomeňte, že váš hotel musí disponovat příslušnou certifikací (viz tento seznam ubytovacích zařízení).

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 11 635 Kč

Seychely z Vídně v hlavní sezoně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)