Severní Makedonie: z Vídně k jezeru Ohrid
24.6.2023

Severní Makedonie: z Vídně k jezeru Ohrid

474

O této nabídce

Extrémně levné letenky do Severní Makedonie ulovíte v nabídce nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Ohridu na vás čekají doslova za pár stovek neboli 474 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za ně zaplatí přesně dvojnásobek). Vydejte se na jih lehce opomíjené balkánské destinace, k Ochridského jezeru, v závěru letošního léta nebo zkraje podzimu (levné letenky jsou dostupné na zářijové a říjnové termíny). Dopravce na lince létá 3× týdně – pondělí, středa, pátek – čehož můžete využít i ke krátkému výletu do Severní Makedonie na prodloužený víkend.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Vyraz objevovat Severní Makedonii

Severní Makedonie, donedávna jen Makedonie, je dosud neodhalenou perlou Balkánu. Je hornatým státem s krásnými vrcholy a snad ještě krásnějšími výhledy z nich, zdobená jezery a smaragdově zelenými lesy. Severní Makedonie je stará, starodávná. Pamatuje časy dlouho před narozením Krista, její památky vás do těch dob přenesou. Malebné město Ohrid kdysi mívalo 365 kostelů, pro každý den v roce jeden, to proto se mu říká Jeruzalém Balkánu. Severomakedonské Skopje je městem s duchem a jedinečnou atmosférou. Řeka Vardar jej rozděluje na muslimský sever a křesťanský jih, z blízké hory Vodno na město shlíží jako majestátní ochránce úchvatný Kříž tisíciletí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Cestování do Severní Makedonie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Autopůjčovna

V Severní Makedonii se vám neoddiskutovatelně bude hodit vlastní auto. Díky němu získáte v poznávání této balkánské země naprostou svobodu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého auta vyjde v květnu a červnu na cca 500 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Ohridu za 474 Kč

Severní Makedonie: z Vídně k jezeru Ohrid


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)