Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje nejen na prodl. víkendy
19.7.2023

Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje nejen na prodl. víkendy

478

O této nabídce

Dnes potěšíme cestovatele, kteří mají dobře dostupné letiště v hlavním městě Slovenska a zároveň spadeno na návštěvu Severní Makedonie. Aerolinka Wizz Air nabízí levné zpáteční letenky z Bratislavy do Skopje, které pořídíte po celé září a říjen za pár korun – konkrétně za 478 Kč! K mání jsou jak letenky na týdenní pobyt, tak i na prodloužené víkendy. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu, ostatní si připlatí 10 €/směr. Cestujete-li ve dvou nebo létáte-li s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství ve WDC. Poznejte krásy této balkánské země například na prodloužený víkend od 8. do 11. září.

V ceně letenky je klasicky jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 642 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 577 Kč za směr.

Na prodloužené víkendy do Severní Makedonie

Makedonie – opomíjená drsná a exotická kráska Balkánu. Zažijte na vlastní kůži zemi orientálních dobrodružství Karla Maye. Putujte krajinou kaňonu Matka od starobylého kláštera ke klášteru, kolem historického římského akvaduktu skrz mešitami a kostely protkané hlavní město Skopje až do historií dýchajícího města Ochrid na březích nádherně průzračného miliony let starého Ochridského jezera, které láká k odpočinku a ochutnávce místních vín a dalších specialit.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Profrčte Severní Makedonií v půjčeném autě. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně. Menší, ale naprosto dostačující auto vás na týden vyjde od 4 227 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Cesty do Severní Makedonie jsou již zcela bez omezení. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Náhled letenky z Bratislavy do Skopje za 478 Kč
Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje nejen na prodl. víkendy

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)