SAE: z Prahy do Dubaje přímým letem
29.9.2021

SAE: z Prahy do Dubaje přímým letem

6 138

O této nabídce

Již za tři týdny obnoví tuzemská aerolinka Smartwings přímé lety z Prahy do Dubaje. Vyrazte do kosmopolitního centra Spojených arabských emirátů za teplem i slunečními paprsky a neopomeňte navštívit světovou výstavu EXPO 2020 (vstupenky kupujte na této stránce).

Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Dubaje za 6 138 Kč pořídíte v případě letů během prvního týdne po obnovení linky (návraty do 26. října). Pod hranicí 7 tisíc Kč potom visí letenky s odlety během třetího listopadového týdne. A pokud se vám žádná z „levných termínových kombinací“ netrefila do plánů, můžete si vybírat z nespočtu termínů za 7 778 Kč v tomto kalendáři.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dubaje

Před cestou do Dubaje jsou všichni cestovatelé povinni doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a disponovat staženou aplikací DXB Smart App. Výjimku mají děti do 12 let. Aktuálně po příletu do Dubaje musíte také absolvovat další PCR test, tentokráte ale již na náklady místní samosprávy. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené arabské emiráty jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč si zaletět do Dubaje?

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 6 138 Kč

SAE: z Prahy do Dubaje přímým letem


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)