S Turkish na exotické Bali
4.7.2020

S Turkish na exotické Bali

14 567

O této nabídce

Důležité! Bali zatím oficiálně pro turismus otevřené není, očekává se, že bude otevřené pro zahraniční turisty od začátku srpna. V případě, že by se tak nestalo, tyto letenky od Turkish jsou měnitelné zdarma (musíte vybrat termín se stejnou cenou).

Vyrazte s Turkish na parádní vejlet do Indonésie na exotické Bali. Zpáteční letenku z Prahy s rychlými přestupy v Istanbulu pořídíte za 14 567 Kč. A kdy? Například s odletem 7. října s návratem 19. října rezervuj tento příklad >>

A proč jet na Bali?

Říkají, že Bali je ráj! Ale nečekejte bílé pláže lemované palmami! Čekejte nejmilejší lidi na světě, kteří nikam nespěchají, nepřestávají se usmívat a svou náturou vás brzy nakazí. Čekejte, obrovskou chuť surfovat, stejně jako se potápět, protože obojí tu patří k nejkrásnějším na světě. Čekejte silnice přeplněné skútry, ze kterých ale nikdo nekřičí, že jezdíte jak ponocní. Čekejte nejromantičtější východ slunce ze sopky Batur, opice, které vás okradou rychleji než čeští kapsáři, úžasné chrámy, vysoké vodopády, skvělé jídlo, Bintang – pivo, co vás zchladí, psy, válející se všude a především pocit absolutní spokojenosti, který vás ujistí, že se právě nacházíte v ráji!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:  30 kg k odbavení + klasické kabinové + taška na notebook
  • Dostupnost: od 3. srpna do 11. prosince 2020
  • Termíny:

Ubytování

Širokou a pestrou paletu nabídek ubytka hledejte tradičně na Bookingu či Agodě, kde na vás zejména v jihovýchodní Asii mohou čekat zajímavější ceny. Zůstane-li ve vnitrozemí, mrkněte se na tyto stylové chatky za 460 Kč/os./noc. V případě, že budete pobývat u jihozápadních mořských břehů, ubytujte se třeba v tomto Bali Natha Beach Front resortu za 810 Kč/os./noc i se snídaní v ceně.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 14 567 Kč s Turkish

S Turkish na exotické Bali


Bude se hodit

Letiště Denpasar (DPS)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)