Rumunsko: červencové letenky z Vídně do Transylvánie
14.6.2022

Rumunsko: červencové letenky z Vídně do Transylvánie

445

O této nabídce

Vyrazte na prázdninový výlet do rumunské Transylvánie díky ultra levným letenkám z dílny aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Vídně do města Sibiu ulovíte v rezervačním systému dopravce za stokorunové částky začínají na 445 Kč. Doslova za hubičku si do Rumunska můžete zaletět během druhé poloviny června, na přelomu června a července (vč. termínu přes státní svátky) nebo třetí červencový týden. Další prázdninové letenky pořídíte za ceny v rozmezí 1 a 2 tisícikorun.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz do Transylvánie

Transylvánie je děsivá i romantická zároveň. Toužíte po upírech na hradě Bran, kde snad přespal Vlad Ţepeș – hrabě Drákula? Přijďte v pochmurném počasí, ucítíte je v zádech na každém kroku. Chcete se cítit jako v nejkrásnější pohádce, bělostné věže tohoto hradu mezi rozkvetlými loukami vás očarují během léta! Stojíte o společnost medvědů, hladových vlků a potulných psů? Pak vyražte do karpatských hor a lesů, kde nepotkáte nikoho jiného! Chcete se bezpečně kochat krásou přírody? Za volantem, rychlostí 40 km/h dojeďte po nejvýše položené silnici s úchvatnými výhledy k vodopádům Cascada a ledovcovému jezeru Bâlea. Ať už se chcete bát či snít, Transylvánie vás nezklame!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání rumunské Transylvánie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vás vyjde na cca 5 tisíc Kč, v případě výletu na prodloužený víkend počítejte s částkou poloviční.

Náhled letenky z Vídně do Sibiu za 445 Kč

Rumunsko: červencové letenky z Vídně do Transylvánie


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)