Rumunská Transylvánie – červnové letenky z Vídně do Sibiu
19.5.2022

Rumunská Transylvánie – červnové letenky z Vídně do Sibiu

395

O této nabídce

Doslova za pár stovek se můžete vydat během června do Rumunska! V rezervačním systému aerolinky Ryanair totiž ulovíte zpáteční letenky z Vídně do města Sibiu za parádní cenu 395 Kč! Vybírat můžete z docela bohaté nabídky termínů během celého června a výletů do Transylvánie na prodloužený víkendy (od čtvrtka do neděle) nebo klidně na celý týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá do Transylvánie

Budí zvědavost, strach i úžas zároveň! Transylvánie vás bude fascinovat. Při návštěvě hradu Bran, který ve slavném románu obýval hrabě Drákula. Překrásným zámkem Peleş s posuvným stropem odkrývajícím hvězdnou oblohu. Sighişoarou – jedinečným sídlem zapsaným v UNESCO, kde se před staletími zastavil čas. Touláním mezi dřevěnými větrnými mlýny ve skanzenu kousek od Sibiu – klenotu mezi Transylvánskými městy. Opevněným kostelem v Saschizu. Výhledem, co se nikdy neokouká, cestou k ledovcovému jezeru Bâlea. Překvapenými výrazy místních na návsi v Apoldu, kde by turistu pohledali. A úchvatnou, nedotčenou přírodou střeženou hladovými vlky a medvědy! Svou nespoutaností, která dříve či později dostane každého dobrodruha!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání rumunské Transylvánie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vás vyjde na cca 5 tisíc Kč, v případě výletu na prodloužený víkend počítejte s částkou poloviční.

Náhled letenky z Vídně do Sibiu za 395 Kč

Rumunská Transylvánie – červnové letenky z Vídně do Sibiu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)