Říjnový Zadar z Prahy
21.9.2023

Říjnový Zadar z Prahy

od 1 153

O této nabídce

Dopřej si pohodu a sluneční paprsky na chorvatském pobřeží v závěru sezóny. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky do města Zadar z Prahy, které ulovíte od 1 153 Kč. Za tuto cenu pořídíte termín od 19. do 26. října, další říjnové termíny zakoupíte nepatrně dráž.

Zdarma máte v ceně letenky příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 343 Kč v jednom směru. Potřebujete-li odbavené zavazadlo do 10 kg, připravte si příplatek začínající na 392 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Konec sezóny v Zadaru

Co by udělal Karel May, kdyby věděl, že se jeho indiánky místo v Americe točily v Chorvatsku? Propadl by kouzlu Plitvických jezer stejně jako vy, až se sem po návštěvě rušného Zadaru vydáte relaxovat. Nenechte se odradit větším počtem turistů během sezóny, ani nálety krvežíznivých komárů, které hravě otrávíte repelentem. Nevynechejte žádné ze 16 úchvatných krasových jezer se šestnácti nejrůznějšími odstíny modré a zelené. Svezte se parníkem po Kozjaku – nejhlubším a největším z nich. Osvěžte se pod nejkrásnějšími ze 140 vodopádů – 49 m padajícími Sastavci a pozor, v okolních lesích je rušno – místo kojotů se tu prohánějí medvědi i vlci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Neprozkoumat okolí Zadaru by jistě byla škoda. Půjčte si auto v naší autopůjčovně, kdy vás půjčovné menšího, ale naprosto dostačujícího auta vyjde od 208 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cesty do Chorvatska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 1 153 Kč
Říjnový Zadar z Prahy


Bude se hodit

Letiště Zadar (ZAD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)