Říjnový ostrov Korfu z Bratislavy
8.9.2023

Říjnový ostrov Korfu z Bratislavy

od 1 190

O této nabídce

Léto se nám pomalu blíží ke konci, tak nastává nejvyšší čas na přemýšlení o tom, kde si ho prodloužit. S řešením přichází aerolinka Ryanair, která nabízí zpáteční letenky na řecký ostrov Korfu z Bratislavy od 1 190 Kč. Termíny jsou dostupné od posledního týdne v září po celý říjen, kdy na Korfu panují příjemné teploty. Prozkoumejte tento zelený ostrov například od 22. do 26. října.

V ceně letenky u Ryanairu máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 377 Kč za směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde v jednom směru na 328 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Za teplem na zelený ostrov Korfu

Zaleťte si odpočívat na bělostné pláže lemované borovicemi, ochutnat středomořskou kuchyni vyzrálou na slunci a popíjet víno s přáteli nebo s rodinou. Korfu je druhý největší ostrov Jónského moře a jedním z toho nejlepšího, co může Řecko nabídnout. Pokud se chcete vyhnout klasickým turistickým cílům a přeplněným atrakcím, doporučujeme vyjet si pronajatým autem do vnitrozemí a poznávat staré vesničky rozeseté po pohoří, mnohé z nich datující až do 14. století. Pochopte místní kulturu na jednom z celé řady místních festivalů a slavností, nechte se místními pohostit, a v každém případě ochutnejte tradiční pastitsadu nebo lehce pikantní savoro. Korfu je o zpěvu, tanci a užívání si života, tak se vnořte do místní nálady plnými doušky a my vám garantujeme, že už nikdy nebudete chtít odejít.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vnitrozemí ostrova rozhodně stojí za návštěvu a nejlépe ho prozkoumáte díky půjčenému autu. To si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčovné na týden v říjnu začíná na 1 972 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Do Řecka si zaletíte zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Bratislavy na Korfu za 1 190 Kč
Říjnový ostrov Korfu z Bratislavy

 


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Korfu (CFU)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)