Říjnové Lotyšsko: z Prahy do Rigy
18.8.2023

Říjnové Lotyšsko: z Prahy do Rigy

1 270

O této nabídce

Zaletět si na krátký podzimní výlet do Lotyšska považujeme za skvělý nápad! Využijte levných říjnových letenek, které ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair, a vypravte se poznávat tuto malou pobaltskou zemi. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Rigy (RIX) ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny od 1 270 Kč. Nejlevněji vychází čtyřdenní pobyty od čtvrtka do pondělí (odlety jsou vždy v ranních hodinách, díky čemuž v pondělí můžete z letiště zamířit rovnou do práce). Časový rozpočet vám pak umožní poznat nejen hlavní město Riga a pobřeží kolem nedaleké Jurmaly, ale bez obav procestujete vlastně skoro celou zemi.

Veškeré informace o letišti v Rize (RIX), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Vyraz na pár dnů do Lotyšska

Slyšíte to ticho? Mír a klid je to, co Lotyšsko nabízí. Nemá vysokánské hory, světoznámé památky ani nikdy nespící noční život, zato se v něm můžete na chvíli zastavit. Procházejte se starou Rigou, její secesní budovy jsou pastvou pro oči. Sedněte si v jedné z místních kaváren, ochutnejte maizes zupa, sladkou polévku z žitného chleba a ovoce. Lehněte si na jedny z nejkrásnějších pobaltských pláží ve městečku Liepaja, svlažte svá těla v ledovém moři. Kochejte se barokním zámkem Rundale, je architektonickým klenotem s přenádhernými zahradami.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejsnazší formou, jak poznat celé Lotyšsko, je půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Během podzimu počítejte s cenou pronájmu malého vozu kolem 500 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lotyšska

Cestování do Lotyšska je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lotyšsku“.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 270 Kč

Říjnové Lotyšsko: z Prahy do Rigy


Bude se hodit

Letiště Riga (RIX)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)