Říjnové letenky z Vídně na řeckou Kefalonii
8.10.2022

Říjnové letenky z Vídně na řeckou Kefalonii

612

O této nabídce

Závěr letní sezony v destinacích u Středozemního moře přináší kromě nízkých cen ubytování nebo pronájmu automobilu na místě taktéž levné letenky! Několik posledních letošních letů čeká také aerolinku Ryanair na řecký ostrov Kefalonia. Zpáteční letenky z Vídně právě na Kefalonii ulovíte v rezervačním systému irského dopravce za ceny od 612 Kč! Vydejte se na tento Jónský ostrov klidně jen na prodloužený víkend od soboty do úterý.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem při poznávání ostrov Kefalonia bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vyjde v příkladovém termínu na 2,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Kefalonie za 612 Kč

Říjnové letenky z Vídně na řeckou Kefalonii


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)