Říjnové letenky z Prahy k Baltskému moři do Gdaňsku
11.9.2023

Říjnové letenky z Prahy k Baltskému moři do Gdaňsku

od 858

O této nabídce

Vypravte se během začínajícího podzimu na sever Polska k Baltskému moři. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Gdaňsku (GDN) od 858 Kč – např. v termínu od 4. do 7. října. Linka je do konce letního letového řádu obsluhována 2× týdně (středy a soboty). Následně dojde k úpravě letových dnů a během zimního letového řádu 2023/2024 bude spojení k dispozici pondělky a soboty.

Veškeré informace o letišti v Gdaňsku (GDN), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

K polskému Baltu

Překrásný Gdaňsk je jedním z nejstarších měst Polska a zároveň jedním z trojlístku známého jako Trojměstí. Dává na odiv svou předválečnou architekturu a zdobnost kostelů, kostel Panny Marie se svými mohutnými zdmi sahajícími až do nebes je nazýván korunou celého Gdaňsku. Druhým z trojice měst jsou lázeňské Sopoty, pobřežní městečko s půl kilometru dlouhým molem, nabízejícím příjemné procházky na slaném mořském vzduchu. Třetí, Gdyně, je proslulá svou sbírkou muzeí a kulturními akcemi, ale i výbornými restauracemi, bary a jazz a blues milujícím nočním životem.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Cestování do Polska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Náhled letenky z Prahy do Gdaňsku za 858 Kč

Říjnové letenky z Prahy k Baltskému moři do Gdaňsku


Bude se hodit

Letiště Gdaňsk (GDN)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)