Říjnové letenky na přímých letech z Prahy na Island
7.9.2023

Říjnové letenky na přímých letech z Prahy na Island

3 031

O této nabídce

Islandská nízkonákladová aerolinka Play opět přichází s levnými letenkami z Prahy na Island. Využijte zlevněných zpátečních letenek z Prahy (PRG) do Keflavíku (KEF) v závěru letošní sezony, jejichž ceny začínají na 3 031 Kč. Aerolinka na lince bude létat až do konce letního letového řádu (poslední let je vypsán na 29. října 2023) s frekvencí dvou letů týdně – čtvrtek a neděle. Díky tomu si lze na sever Evropy zaletět i pouze na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy na Island

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Náhled letenky z Prahy do Reykjavíku za 3 031 Kč
Říjnové letenky na přímých letech z Prahy na Island

Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)