Refundovatelné letenky z Prahy do Barcelony
26.11.2020

Refundovatelné letenky z Prahy do Barcelony

883

O této nabídce

V rámci marketingové akce „Black Friday“ přichází s 25% slevou španělská nízkonákladová aerolinka Vueling. Toho mohou jednoduše využít také čeští cestovatelé plánující výlet do Barcelony. Po zadání kouzelného kódu „BLACK25“ totiž vyjdou zpáteční letenky z Prahy do Barcelony na pouhých 883 Kč. Vueling je navíc benevolentní aerolinkou z pohledu zavazadlové politiky a její základní tarif „Basic“ obsahuje hned 2 ks příručních zavazadel. Slevová akce platí do 29. listopadu a přehled cen v jednotlivých termínech naleznete přímo v kalendáři aerolinky. 

PS: Slevový kód „BLACK25“ zadávejte po výběru konkrétních letů a tarifů do speciálního pole ve spodní části obrazovky. 

Refundovatelné letenky

V dnešní, z hlediska cestovních omezení, turbulentní době také určitě přijde vhod služba „Flex & Care“, kterou momentálně aerolinka nabízí zdarma ke všem zakoupeným letenkám. Pokud nebudete moci do Barcelony odletět nebo se vám to prostě jen nebude hodit, můžete letenky až 48 hodin před odletem zdarma zrušit. Hodnota nákupu se vám promění do letového kreditu, který můžete u letecké společnosti čerpat během příštího nákupu (na jiné trase i pro jiné cestující). Zdarma můžete změnit také termín plánované cesty (doplácet budete jen případný rozdíl v ceně letenek).

Pulzující Barcelona

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel – velké (55 × 40 × 20 cm a hmotnost 10 kg) + osobní věc
  • Platnost akce: 26. – 29. listopad 2020
  • Promo kód: „BLACK25“
  • Dostupnost: březen – říjen 2021
  • Příkladové termíny:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Barceloně se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do příštího roku času dost…

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 883 Kč

Refundovatelné letenky z Prahy do Barcelony


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)