Řecký ostrov Skiathos z Vídně v první polovině června
29.4.2022

Řecký ostrov Skiathos z Vídně v první polovině června

1 105

O této nabídce

Řecko již za pár dnů uvolní vstupní podmínky a cestování do této oblíbené jihoevropské destinace bude „jako dřív“. Využijte této příjemné novinky a naplánujte si výlet na řecký ostrov Skiathos zkraje turistické sezony. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Skiathos ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair v termínech během první poloviny června za 1 105 Kč. V letovém řádu jsou naplánovány dvě rotace týdně (středy a soboty). Zpáteční letenky do dvou tisíc Kč pořídíte jak na týdenní pobyty (středa-středa), tak na kratší termíny.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Od 2. května 2022 bude cestování do Řecka „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Skiathos za 1 105 Kč
Řecký ostrov Skiathos z Vídně v první polovině června

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)