Řecký ostrov Mykonos v závěru sezony – z Vídně
4.9.2022

Řecký ostrov Mykonos v závěru sezony – z Vídně

759

O této nabídce

Před sychravějším říjnovým počasím můžete uletět na řecký ostrov Mykonos. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair právě ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Mykonos za pěknou cenu 759 Kč. Linka z Vídně je obsluhována do konce letního letového řádu (konec října) s frekvencí třech letů týdně (pondělí, čtvrtek, sobota). Na Mykonos se tak můžete vydat i na krátký prodloužený víkend od sobotního rána do pondělního večera.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Mykonos

Řecký Mykonos, kolébka bájných bohů Apollóna a Artemis, ostrov opálený zlatavými paprsky slunce, leží v azurových vodách Egejského moře. Je jedním z Kykladských ostrovů, pyšní se archeologickými vzácnostmi, písečnými plážemi v barvě slonoviny, tolik tradičními větrnými mlýny, lahodnou kuchyní a bujarým nočním životem. Někteří jej nazývají novou Ibizou, jiní zase řeckým Saint Tropez pravda je ale taková, že Mykonos nelze k žádnému jinému místu přirovnat. Toulejte se klikatými uličkami jeho měst, ztraťte se mezi bíle natřenými fasadámi zdobenými modrými detaily a zapomeňte na čas. Ochutnejte bylinkami dochucené tzatziki, bohatou moussaku nebo čerstvě vylovené mořské plody. Mykonos je místem, kde ve dne pláže zaplňují bronzová těla a od soumraku do svítání se pak žije nočním životem. Tak si dopřejte skleničku Mythose nebo místního vína, a nalaďte se na vlnu nekončící zábavy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 759 Kč

Řecký ostrov Mykonos v závěru sezony – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)