Řecký ostrov Kefalonia z Vídně v závěru sezony
17.8.2022

Řecký ostrov Kefalonia z Vídně v závěru sezony

736

O této nabídce

Zakončete letošní letní sezonu výletem na řecký ostrov Kefalonia. Zpáteční letenky z Vídně ulovíte v rezervačním systému letecké společnosti Ryanair za 736 Kč, a to např. v termínu od 11. do 15. října. Za ceny oscilující kolem jedné tisícikoruny jsou dostupné letenky téměř po celý měsíc říjen. Létá se 2× týdně, vždy v úterý a sobotu. Na ostrově Kefalonia se i během října můžete těšit na příjemné teploty vzduchu lehce přesahující 20° C. A podobně vyhřáté budou po létě i okolní vody Jónského moře.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Od začátku května je cestování do Řecka „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Od června je navíc také zrušena povinnost nosit roušky na veřejnosti. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem při poznávání ostrov Kefalonia bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního sezony je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. V jejím závěru se však situace trochu lepší a i na Kefalonii si dá půjčit kára za rozumnou částku – v příkladovém termínu vyjde pronájem malého vozu cca 800 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně na Kefalonii za 736 Kč

Řecký ostrov Kefalonia z Vídně v závěru sezony


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)