Řecko – Rhodos v létě z Prahy za 2 053 Kč
17.10.2019

Řecko - Rhodos v létě z Prahy

2 053

O této nabídce

Letenky na řecké ostrovy z Prahy měla dlouho dobu doslova pod palcem tuzemská společnost Smartwings a jejich ceny visely proklatě vysoko, a to zejména v exponovaných letních měsících. Kdo chtěl nějakou korunu ušetřit, musel se porozhlédnout po odletech z okolních letišť. Těmto časům by však mohlo pomalu odzvonit. Nízkonákladová společnost Ryanair totiž oznámila spuštění nové linky mezi Prahou a řeckým ostrovem Rhodos počínaje letní sezonou 2020.

Inaugurační let je naplánován na 3. června a linka bude provozována po celé léto s rotací 2x týdně (středa + sobota) až do konce září. Nejlevnější zpáteční letenky nyní pořídíte na zářijový termín 13. – 20. za 2 053 Kč, nicméně za méně než 3 tisíce lze pořídit letenky prakticky na jakýkoliv termín. Byť se jedná skutečně o first-minute letenky, tak bychom jejich potenciální nákup příliš neodkládali. Podobné ceny se v budoucnu mohou udržet na termíny v úvodu června či na sklonku září, ovšem ceny termínů během letních prázdnin porostou…

Relax, turistika, zábava či romantika a… historie! Všechno dostanete, navštívíte-li Rhodos! Čerpejte zasloužený odpočinek a noční příval divoké zábavy ve Faliraki na jedné z nekonečných zlatých pláží největšího z Dodekanéských ostrovů a neberte tu sílu na pokoření hory Ataviros, které vám nezabere víc než šest hodin. Je to moc? Pak se pusťte raději dolů do údolí Motýlů a vychutnejte si tu nejromantičtější pěti kilometrovou cestu posetou tisícem motýlích křídel. Nechte se na nich přenést do paláce Velmistrů, který je historickou dominantou hlavního města stejně jako Rytířská ulice, jedna z nejzachovalejších středověkých ulic v Evropě. Rhodos – ostrov, jenž vyplní všechny vaše sny!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červen – září 2020
 • Příkladové termíny:
  • 3. – 10. 6. za 2 462 Kč
  • 8. – 15. 7. za 2 462 Kč
  • 5. – 12. 8. za 2 462 Kč
  • 16. – 23. 8. za 2 462 Kč
  • 13. – 20. 9. za 2 053 Kč 
  • 23. – 27. 9. za 2 234 Kč

Ubytování

Jelikož se jedná skutečně o first-minute letenky, tak si raději „bookněte“ hotel s možností bezplatného zrušení. Takovýto pěkný apartmán Billy´s Studio v oblíbeném letovisku Faliraki vás vyjde na 696 Kč/os./noc včetně snídaně.

 

Autopůjčovna

Rhodos není bůhvíjak velkým ostrovem, přesto si alespoň na pár dní půjčte káru a vyrazte objevovat i odlehlejší zákoutí ostrova. Nabídku auťáku naleznete pěkně sesumírovanou v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 2 053 Kč

Řecko - Rhodos v létě z Prahy za 2 053 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)