Řecko na podzim: z Bratislavy do Soluně
8.8.2023

Řecko na podzim: z Bratislavy do Soluně

od 981

O této nabídce

Chcete se během podzimu ohřát v teple? Využijte levných zpátečních letenek z Bratislavy do řecké Soluně, které nabízí aerolinka Ryanair. Termínů je k mání víc než dost napříč podzimem, tedy od konce září až do prosince. Cena letenek začíná na 981 Kč, a to v termínu od 14. do 21. října. Neváhejte a vydejte se za pozdní koupačkou a poznáváním Řecka.

V ceně u Ryanairu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci Služby Priority od 339 Kč/směr, na stejné ceně začíná i příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Za poznáváním Řecka

Vítězný oblouk, Hagia Sofia, Kastro i Olymp – „pět v jednom“ městě! Ne, nezbláznili jsme se! Navštivte řeckou Soluň a uvidíte je všechny! Galeriův Vítězný oblouk – součást monumentálního palácového komplexu císaře Galeria vystavěného kolem roku 300. Zdejší Hagia Sofii – chrám boží moudrosti, který je, stejně jako Hagia Sofia v Istanbulu, jedním z nejúchvatnějších symbolů celého města. Kastro – pevnost stojící na nejvyšším místě Soluně, jež je s Bílou věží součástí hradeb kdysi ohraničujících město. A konečně – Olymp, který sice leží 150 km odsud, ale z Ano Poli nebo přístavu na něj díky štěstí, dobré viditelnosti a kvalitnímu zraku hravě dohlédnete!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cesty do Řecka jsou již zcela volné. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Soluně za 981 Kč
Řecko na podzim: z Bratislavy do Soluně

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Soluň (SKG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)