Řecká Kefalonia na začátku léta z Vídně
7.6.2022

Řecká Kefalonia na začátku léta z Vídně

1 311

O této nabídce

Na dva červnové termíny pořídíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair levné letenky na řecký ostrov Kefalonia. Jedná se vždy o týdenní pobyty od úterý do úterý. O trochu levnější zpáteční letenky z Vídně na Kefalonii ulovíte v termínu od 21. do 28. června, a to za 1 311 Kč. Zahajte letní sezonu koupačkou v Jónském moři a pochytejte sluneční paprsky v Řecku – podobných akčních letenek do exponovaných středomořských destinací pravděpodobně během letošního léta příliš nebude.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Od začátku května je cestování do Řecka „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Od června je navíc také zrušena povinnost nosit roušky na veřejnosti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Řecký ostrov Kefalonia

Ostrov Kefalonia je 6. největším (a zároveň tím „nej“ v Jónském moři) řeckým ostrovem. Těšit se při jeho návštěvě můžete na hornatou krajinu s divokým pobřežím, ale i krásné písčité pláže (Myrtos beach na na severu ostrova či pláž Xi na jeho západě). Vaše chuťové buňky dozajista potěší lokální tymiánový med a ochutnat musíte i kefalonské víno Robola.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem při poznávání ostrov Kefalonia bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. V příkladovém termínu vyjde pronájem menšího vozu na cca 1 400 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Kefalonie za 1 311 Kč

Řecká Kefalonia na začátku léta z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)