Ráj na zemi: Havaj z Katowic a Wroclawi
17.12.2019

Ráj na zemi: Havaj z Katowic a Wroclawi

14 694

O této nabídce

Blíže se konec roku – to by chtělo nějakou „havaj“. A s jednou parádní nabídkou letenek přímo na Havaj přichází spolupracující aerolinky z letecké aliance Star Alliance (Air Canada, Lufthansa a United Airlines). Vybírat je možné ze všech velkých ostrovů (Havaj, Maui, Oahu i Kauai), přičemž odlety jsou alokovány na blízká polské letiště. Nejvíce možností + nejnižší ceny ulovíte při odletech z Katowic, ale na své si přijdou i Ti cestovatelé, kteří mají blíže letiště ve Wroclawi.

Zpáteční letenky do Kahului pak z Katowic pořídíte za 14 694 Kč, ovšem tarif umožňuje jednotlivé destinace kombinovat, tudíž si na základě našich kalendářů níže jednoduše vymyslíte open-jaw letenky dle vlastní libosti. Díky tomu na Havajských ostrovech ušetříte minimálně za jeden lokální přelet (trávit dovču jen na jednom ostrově by přece byla škoda). Vystačit byste si pak měli s příručním zavazadlem, neb to odbavené v základní ceně absentuje (případný doplatek činí 1 280 Kč/ks/směr).

Leží uprostřed Tichého oceánu, daleko předaleko od okolního světa, žije si svým vlastním životem. Havaj je rájem na zemi. Panenská příroda pokrývá zvrásněné vnitrozemí, vulkány protínají klid svým ohňovým představením. Bílé písečné pláže jak kdyby nikde nekončily, barevný svět pod průzračnou hladinou oceánu bere dech. Korály vytváří přenádhernou kulisu drobným rybkám i velikým želvám karetám, keporkaci majestátně plují hlubinami jako moudří ochránci ostrovů. Na vlnách příboje se ještě dlouho po západu slunce pod oranžovou oblohou míhají siluety surfařů, nazývající Havaj svou mekkou. A ona jí skutečně je.

Ubytování

Náklady na bydlo jsou na Havajských ostrovech skutečně nemalé. S touto skutečností je třeba předem počítat a nabídku ubytování klidně omrknout již před zakoupením letenek na Bookingu či Hotels (případně i AirBnB).

Autopůjčovna

Ať již vyrazíte na kterýkoliv z ostrovů, jistojistě oceníte ve všech případech vlastní káru. Nabídku dostupných vozů naleznete přehledně v naší autopůjčovně.

Víza

Havajské ostrovy jsou součástí Spojených států amerických, nezapomeňte si proto před cestou obstarat elektronickou registraci ESTA. Je to jednoduché a návod najdete v tomto článku. V případě, že vás routing povede přes kanadský Vancouver, neopomeňte ani analogickou proceduru umožňující cestu právě přes Kanadu. Návod, jak na kanadskou registraci eTA, si přečtěte zde!

 

Náhled open-jaw letenky z Katowic na Havajské ostrovy za 14 694 Kč

Ráj na zemi: Havaj z Katowic a Wroclawi


Bude se hodit

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)